باران با بیش از نیم قرن تجربه در صنعت ساخت و ساز و همکاری در بخش اجرایی پروژه‌های ملی همچون دانشگاه علم و صنعت، مجتمع‌های اداری و برج‌های مسکونی که از سال ۱۳۷۲ تحت عنوان پروژه‌های باران شناخته می‌شوند، علاوه بر ارائه محصول نهایی، راهکارهای تجاری را نیز عرضه می‌نماید.

این شرکت از ابتدای فعالیت بر پایه‌ی اجرای دقیق و فینیشینگ عالی، دقت به جزییات و تاسیسات پیش بینی شده برای چیدمان‌های مختلف با سلایق متفاوت مشتریان استوار شده است. رعایت آخرین استانداردهای فنی و بین المللی کنترل کیفی مصالح گوناگون نیز همواره مورد آزمایش و بازرسی معتبرترین شرکت‌های بازرسی کیفیت قرار گرفته است. این امر باعث شد تا بتوانيم به مشتریان مدرن‌ترین واحدهای مسکونی را با بهترین سرویس و خدمات در طول سال‌های متمادی ارایه نماييم .

baranlux-about-us

موسسین باران

سابقه ي فعاليت هاي ساختماني موسسين شركت باران به بيش از نيم قرن مي رسد و اولين تجربه همكاري در ساخت و ساز را با شركت در پروژه دانشگاه فني حرفه اي مشهد آغاز كرد و در بخش اجرايي آن آغاز به همكاري نمود و همواره در ذهن خود دغدغه ساخت مجموعه هايي مدرن با بهترين سرويس و خدمات را مي پروراند، تا سرانجام پس از اجراي پروژه هاي ملي ديگر همچون بيمارستان ، مدرسه ، آسايشگاه و چندين پروژه مسكوني در سال ١٣٧٣ به ايده خود تحقق بخشيد و ساخت اولين مجتمع لوكس را با نام باران آغاز نمود، مجموعه‌ای که ویژگی‌های منحصر به فرد آن به تدریج در پایتخت، شناخته شد و طی این 22 سال، منجر به ساخت و بهره برداری از 16 مجتمع مسکونی و تجاری با برند «باران» شده است. برندی که حالا بیش از هر زمان دیگری در صنعت ساختمان سازی لوکس در تهران، نام‌آشنا و معتبر است.

ماموریت

ماموریت یا فلسفه وجودی شرکت باران ، ساخت مجتمع های لوکس با بهره گیری از آخرین تكنولوژي روز مهندسي و معماری منحصر بفرد ، در جهت بهبود کیفیت زندگی و آرامش  مشتریان  به همراه  استفاده از جدیدترین تکنولوژی برندهای  ساختمانی است .

چشم انداز

تبدیل شدن به پیشروترین برند در ساخت ساختمان های لوکس با گارانتی مادام العمر طی ۳ سال آینده در کشور ایران  و توسعه خوش نام ترین و معتبرترین برند در ساخت ساختمان های تجاری و مسکونی  لوکس که همواره در پی آن است که فراتر از انتظار مشتریان باشد .

ارزش

احترام به حقوق مشتریان و ارائه خدمات فراتر از انتظار آنها صداقت، امانت داری و پایبندی به اصول اخلاق حرفه‌ای تلاش در ارتقاء شرکت از طریق توانمند سازی کارکنان و بکارگیری اصول تعالی سازمانی از جمله سرآمد ارزش‌های باران است.